Zalety lakierów hybrydowych

Wiele kobiet maluje paznokcie. Jedne nakładają sobie standardowe lakiery, inne natomiast stawiają na paznokcie żelowe. Jest naprawdę wiele metod, które sprawiają, że nasze dłonie będą wyglądać estetycznie. Jedna jest szczególnie skuteczna.

Dlaczego właśnie paznokcie hybrydowe?

manicure hybrydowy GdyniaJedną z metod upiększania naszych dłoni jest manicure hybrydowy. Lakiery hybrydowe już kilka lat temu podbiły nasz rynek. Dlaczego właśnie one? Przede wszystkim lakiery te mają mnóstwo zalet. Są po pierwsze bardzo wytrzymałe. Lakier na paznokciu może trzymać się nawet miesiąc. Tak naprawdę jeśli wszystkie warstwy zostaną prawidłowo nałożone, to bez trudu można wykonać kolejny manicure dopiero wtedy, gdy odrost zacznie nam przeszkadzać. Kolejnym plusem jest to, że nie trzeba czekać na wyschnięcie lakieru. Cały manicure utwardza się bowiem w specjalnej lampie. Około minuty zazwyczaj trzyma się pod specjalnym światłem paznokieć, by lakier dobrze się stwardniał. Takie paznokcie bez trudu można wykonać sobie w domu, choć to mimo wszystko dość skomplikowany proces. Płytkę bowiem trzeba przed nałożeniem bazy zmatowić, nie można zalać skórek i trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników. Dlatego na początek warto zgłosić się do jakiegoś specjalistycznego salonu, w którym tego typu manicure jest wykonywany. Ceny za taką usługę są różne. Przede wszystkim wpływ ma na to wielkość miasta i konkurencyjność. Zaoferuje nam obecnie manicure hybrydowy Gdynia, ale i każde inne większe oraz mniejsze miasto. Każda z nas bowiem chce mieć ładne i zadbane paznokcie.

Wiele kobiet na co dzień pokazuje swoje dłonie szerokiemu gronu osób. Dlatego tak ważne jest, by mieć zadbane paznokcie. Manicure hybrydowy nie tylko sprawi, że dłoń będzie się o wiele lepiej prezentować, ale przede wszystkim zagwarantuje długotrwały efekt.