Zamówienie kuchni na wymiar

W moim zakładzie pracy było zatrudnionych ponad trzysta osób. Nie miałem przygotowanego żadnego pomieszczenia socjalnego i musiałem się tym koniecznie zająć. Pracownikom potrzebna była kuchnia, gdzie mogli przygotowywać posiłki, umyć naczynia i zjeść w spokoju posiłek przy stole. 

Współpraca z producentem kuchni na wymiar 

kuchnie na wymiar wielkopolskaPomieszczenie na kuchnię dla pracowników wybrałem bardzo uważnie. Było ono usytuowane blisko sal sprzedażowych tak, ażeby każdy pracownik miał łatwe dojście do kuchni. Brakowało mebli, które postanowiłem zamówić, bo standardowe zestawy nie wchodziły w grę. Pomieszczenie było dość nieustawne i dlatego meble kuchenne musiały zostać wykonane na zamówienie. Z tego co się orientowałem, to był w okolicy producent, który wykonywał szybko i solidnie kuchnie na wymiar Wielkopolska to dość spore województwo a człowiek ten był jednak wszędzie znany. Warto więc było mu zlecić wykonanie kuchni. Pracownik tego producenta pojawił się w mojej firmie, żeby dokładnie wymierzyć pomieszczenie przeznaczone na kuchnię. Potrzebowałem blatu, szafek wiszących, stojących oraz stołu z krzesłami. Pracownik uważnie wszystko sprawdził i zaoferował mi jakie meble kuchenne będą najlepsze, żeby zachować jak najwięcej przestrzeni. Jego pomysł od razu mi przypadł do gustu i zgodziłem się na tę ofertę. Zamówiłem dobrej jakości kuchnię na wymiar a współpraca z tym producentem od samego początku mi się spodobało. Wszystko było załatwione bardzo rzetelnie i zgodnie z terminem.

Z kuchni korzystali wszyscy pracownicy. Stały tam nawet dwie duże lodówki, ażeby każdy mógł schować swoje jedzenie. Meble kuchenne były bardzo solidne i wytrzymały długo. Dzięki kuchni komfort moich pracowników przyczynił się do tego, że osiągali jeszcze lepsze wyniki.