Zamówiłam kotu karmę w sklepie internetowym

 

Na kota zdecydowaliśmy się zaraz po tym jak wynajęliśmy od znajomego mieszkanie. Poprzedni człowiek, u którego mieszkaliśmy nie wyrażał zgody na żadne zwierzęta. My zawsze chcieliśmy mieć kota i w końcu jest to jak najbardziej możliwe co nas cieszy.

Za karmę dla kota zapłaciłam bardzo niską cenę

karma dla kota ze sklepu internetowegoPrzygarnęliśmy Melka, którego dostaliśmy od naszego przyjaciela Tomka. Udziela się on w schronisku i pomaga bezdomnym zwierzętom. Melek jest z nami od dłuższego czasu i traktujemy go jako członka rodziny. Tomek polecił nam, żebyśmy kupowali dla niego karmę, która ma dużą zawartość białka. Postanowiłam przejrzeć oferty w internecie i sprawdzić jaką karmę najlepiej wybrać. Znaleziona przeze mnie została karma dla kota ze sklepu internetowego, która ma mnóstwo pozytywnych opinii a właściciele swoich kotów polecają ją. Zamówiłam więc ten produkt i liczyłam, że Melkowi będzie bardzo smakowało. Jest on dość wybrednym kotem i czasami trudno mu dogodzić. Zamówiłam na początek małą paczkę. Jak będzie Melkowi smakowało to wtedy zamówię więcej. Owa karma dla kota ze sklepu internetowego dotarła do mnie już po dwóch dniach. Melek od razu zabrał się do jedzenia aż mu się uszy trzęsły. Wiedziałam, że to dobra karma i cieszyłam się, że tak bardzo mu smakuje. Później zamówiłam większą ilość, aby mieć na zapas. Dodatkowo dokarmiam koty z podwórka i im ta karma również bardzo smakuje. Mojej koleżance, która również ma kota w domu poleciłam tę samą karmę. Ma mnóstwo wartości odżywczych a Melek ma lśniącą sierść.

Melek rośnie jak na drożdżach. Zrobił się pięknym i postawnym kotem, który ma swój charakterek. Uwielbia jak się go głaszcze i przytula. Często przychodzi do nas spać i zajmuje zawsze miejsce obok mnie. Nie wyobrażamy sobie życia bez niego.