Zlecenie wykonania szklanego świecznika

Od niedawna pracowałam jako konsultantka ślubna i całkiem nieźle sobie radziłam. Nie posiadałam doświadczenia, ale potrafiłam wiele załatwić i to dawało mi spore szanse na sukces. Z moich usług korzystało bardzo dużo osób, bo były tanie i każdy zawsze był zadowolony.

Ustawienie szklanego świecznika na sali weselnej

szklany świecznik wysokiMoją ostatnią klientkę podsunęła mi znajoma. Wiedziała, że byłam konsultantką i chciała, żeby sobie zarobiła. Klientka ta jednak była wyjątkowo wymagająca i mało co jej się podobało. Stanęło przede mną ogromne wyzwanie, któremu zamierzałam mimo wszystko podołać. Wystrojenie sali weselnej miałam zaplanować w pierwszej kolejności i za to się właśnie zabrałam. Klientce bardzo podobał się szklany świecznik wysoki, który widziała w telewizji jak oglądała jakiś serial. Wiedziałam, że bardzo go chciała mieć na swoim przyjęciu weselnym i musiałem taki świecznik koniecznie znaleźć. W żadnym sklepie nie znalazłam tego konkretnego świecznika i dlatego odezwałam się do swojego znajomego, który właśnie świeczniki produkował. Pokazałam mu wzór, który mnie interesował a on obiecał go dla mnie wykonać. Świecznik miał być ustawiony przy stole Państwa Młodych na sali, bo tak życzyła sobie klienta. Świecznik został wykonany w ciągu kilku dni i znajomy zadzwonił do mnie, żebym przyjechała po jego odbiór. Wyglądał idealnie i jak go zobaczyła klientka, to nie mogła wręcz uwierzyć, że udało mi się ten szklany świecznik zdobyć. Podołałam zadaniu i byłam z siebie dumna.

Wesele dla tej klientki przygotowałam idealnie. Ze wszystkiego była zadowolona i jak już załatwiłam jej świecznik, to była bardziej skora do współpracy. Świetnie się dogadywałyśmy i nawet zaczęłyśmy mówić sobie po imieniu. Zgarnęłam całkiem sowitą zapłatę za to zlecenie.